Služby

Externí správa

Externí správa sítí

V rámci externí správy počítačových sítí nabízíme reakční dobu do 1 hod, monitoring vybraných komponent IT infrastruktury a servisní zásah v den nahlášení požadavku.

Informančí bezpečnost

Informační bezpečnost

V oblasti Informační Bezpečnosti nabízíme pomoc s vytvoření vyváženého systému, který zajistí ochranu dat, kontinuitu práce, řízení přístupu k datům, prevenci úniku dat, ochranu HW a SW.

virtualizace

Virtualizace

Využití virtualizačních nástrojů přináší vyšší efektivitu IT infrastruktury, jiné možnosti ochrany dat a zcela nové možnosti v oblasti zajištění kontinuity práce.

servery

Servery

Bezchybně fungující serverové systémy jsou základem fungování podnikového informačního systému každé velikosti.

Storage

Storage

Portfolio společnosti GrossoCom nabízí směs produktů, řešení a služeb pro ukládání dat, které používají nejmodernější technologie a otevřené standardy pro optimální řešení pro každého zákazníka.

zálohování

Zálohování

Dodáváme komplexní řešení zálohování, archivace a obnovy dat a to i v heterogenním prostředí (Microsoft, Unix).

vývoj

Vývoj aplikací

Při tvorbě aplikací používáme svou vlastní a praxí osvědčenou metodiku. V případě zájmu dokážeme zrealizovat napojení nového řešení na stávající systémy.

webové služby

Webové služby

Tvorba a optimalizace webových stránek. Vyrobíme Vám moderní webové stránky rychle, levně a spolehlivě.

školení

Školení

Specializujeme se na propojení obchodu a IT. V rámci školení předvádíme zvyšování obchodní efektivity a komunikace s využitím kancelářského balíku Microsoft Office a operačního systému Microsoft Windows 10.